| GigirlMrr a întrebat:

Hei TPU. Deci v am zis de baiatu ala care stie ca l plac si cu care am iesit afara (nu doar noi 2)si o aruncat cu nuci si mingi in mine si m o injurat.no ieri am iesit iar si o venit si el.si m o facut zdreanta si dupa o inceput sa rada si se tot holba la mine si era atent la ce ziceam si radea la ce siceam si se uita sa vada daca eu rad la chestile amuzante pe care le zicea sau le facea si tot venea unde eram si eu si nu stiu ce sa mai cred.

Răspuns Câştigător
| LoveBlueSky a răspuns:

Buna,

Deci am sa iti spun direct...Eu cred ca tipul te place dar nu stie cum sa o arate..si se comporta ingrozitor cu fetele care il plac
Probabil ca inca te mai gandesti la el,si nu il invinuiesti pentru ca il placi dar iti spun ca daca se comporta asa,mai mult ca sigur ca relatia nu o sa mearga.
Sincer,nu ti-ar placea sa fie un baiat mult mai respectuos cu tine sau genul iti place tie?
Nu e frumos ca un baiat sa te trateze ca o "zdreanta".
Daca eram in locul tau, nici nu il mai bagam in seama.

Ti-as recomanda sa ai mai multa incredere in tine si sa nu te mai faci mica cand el este pe acolo, ca nu este o persoana de respectat din cate ai povestit. Dar, in fine, tu il cunosti mai bine probabil.

Sper sa fi fericita! Succes!

3 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-ti vina mintile in cap si sa nu mai interactionezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te ia la misto. Nu faci o fata "zdreanta" mai bine fugi de el. Daca se comporta ca un golan nu are rost. Daca stie ca-l placi, o sa faca misto de tine. Unii baieti sunt ipocriti si nu are rost sa-l placi.

| JustMeYoyo a răspuns:

Eu zic sa nu mai stai in preajma lui, sa nu mai razi la glumele sale si sa spui la toti din clasa ca nu il mai placi. Iesi cu fetele distrati-va si ignora-l pe el, daca te-ar fi iubit si el cu adevarat nici daca l-ar fi batut 10 tigani nu ar fi facut ce ti-a facut el tie. asta e ingrozitor.Eu zic sa-l lasi in pace ca nu e de nasul tau pentru ca baietii ca el nu sunt de nasul fetelor.Ca sa te fac sa te simti mai bine iti spun un lucru adevarat despre fete :Ele po fi naive, nebune etc dar fetele sunt cele mai pretentioase fiinte mai ales cand vine vorba de baieti.Nu fetele trebuie sa se invarte in cap pentru un baiat ci invers.O fata nu are nevoie de nimeni care nu are nevoie de ea.-Marilyn Monroe
Cand un baiat o sa te placa cu adevarat o sa-ti dai seama imediat dupa comportamentul lui fata de tine (ex. te suna pentru ca vrea sa-ti auda vocea, te priveste numai pe tine intr-un fel, te ajuta mereu etc.)