| GigirlMrr a întrebat:

Hei tpu...imi place de un baiat si el ma uraste..am iesit ieri cu niste prieteni afara si o venit si el.si o inceput sa ma injure si sa arunce cu mingi si nuci in mine. stie ca l plac.ce sa fac?

10 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Ce poti sa faci? Tipul nu te place, nu te comporti in halul acesta cu "viitoarea ta iubita", daca intelegi ce vreau sa spun.
Tipul este un nesimtit si isi bate joc de sentimentele tale...

(asta sau este un taran care nu stie cum sa se faca remarcat in fata ta si de aceea face asta...) Eu cred ca este doar nesimtit si ca nu simte nimic pentru tine, scuze.
Asa ceva nu se face daca iti place de cineva...hai ca daca dai cu mingi, nuci in cineva pe care-l placi am mai auzit dar nu-l injuri...
Nu simte nimic pentru tine tipul, mai bine uita-l, nu iti merita sentimentele! Vei gasi tu pe cineva mai bun!
Bafta!

-Blytz-

| syd2 a răspuns:

Buna,
Crezi ca merita?, nu, nu merita sa-l placi pentru ca e o creatura care nu intelege nimic si nu trebuie nici macar sa-i atragi atentie pentru ca e un porc care nu stie ce-s alea sentimente. As fi inteles daca ti-ar fi spus ca nu te place dar sa arunce cu lucruri in tine, e penibil. Uita-l si nu-ti mai aminti de el, si nu-i mai atrage atentie
Sper ca te-am ajutat
Cu drag InfanteDefunte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunță la tot ce simți pentru el. nu merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrurile stau in felul urmator, papadie. Tu sa stii ca dragoste cu forta nu se poate! Daca el nu te place, da-l la naiba! Mai ales ca este un porc nesimtit! Faptul ca te-a injurat si ca a inceput sa arunce cu nuci in tine demonstreaza acest lucru! Ideea e ca nu merita sa placi un baiat doar pentru aspectul sau fizic! In plus, planeta e plina de baieti, deci stai calma! Pe scurt, nu-l mai lasa sa te calce in picioare, ia atitudine si da-l dracu'! FUNDA?

| lBroken69 a răspuns:

Are un caracter jegos, si nu merita atentia ta.Nu mai vorbi cu el, e o cauza pierduta, nu ai ce sa faci, si nici nu merita sa incerci.Mai sunt si alti baieti.

| LoveBlueSky a răspuns:

Buna!

Sincer, m-a uimit ce am citit. Din moment ce stie ca il placi este foarte ciudat.Cred ca nu conteaza daca te place sau te uraste, nu e normal sa arunci in cineva cu nuci si sa il injuri in oricare dintre aceste situatii.
S-ar putea sa te placa sau sa nu te placa dar dupa ce a facut asta, iti recomand sa gasesti pe altcineva care sa te merite...
Succes in continuare!

| Narccii a răspuns:

Nu cred ca merita! Parerea mea nu ii da importanta fii tu aia desteapta si fii indiferenta oricum nu conteaza eu cred ca e un fraier care se da mare si arunca cu nuci in tine, nu am patit asta niciodata mai ales de la un baiat mi se pare ca baiatul n-are respect!

| GigirlMrr explică:

Deci ...azi am iesit iar si a venit si el..si o fost dif de ieri.m o facut zdreanta.da dupa o inceput sa rada..si se tot uita la mine si asculta ce ziceam si radea la ce ziceam si la un moment dat m o blocat intro scara si dupa mi o dat drumu..si nu mai stiu ce sa cred

| Lorenica2003 a răspuns:

Pana se linistesc lucrurile arata-i ca tu nu il mai placi si vei vedea ca dupa chestia asta el va veni la tine! dar pentru asta arata-i foarte clar ca nu il mai placi nu te mai uita la el, nu il mai baga in seama... ascultama stiu prin ce treci si eu am patit asta!