| BloppGirl a întrebat:

E adevarat ca daca,de exemplu,iti place de un baiat sau o fata,iar baiatul sau fata respectiva nu te place, ca peste catva timp el/ea te va placea? Chiar daca tu nu mai placi acea persoana?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cine a facut `descoperirea` asta? laughing Au fost cazuri cand s-a intamplat dar nu e o regula general valabila.

| darrio2007 a răspuns:

Nu este o regula anume pentru asa ceva. Bineanteles ca sunt si vor mai fi asemenea cazuri.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu poti sa formulezi o teorie, nu e mereu adevarat, dar iti spun ca eu mi-am dat seama ca ma place o fata acum ceva timp si cam acum un an mi-a placut mie de ea ca a facut un fund... laughing)

A mai fost o fata de care am aflat de la cineva ca ma place, apoi dupa ceva timp cand eu eram singur incepeam sa ma gandesc cum ne-ar sta impreuna.

E senzatia aia ca stii ca ai un as in maneca, esti in siguranta, stii ca e cineva care tine la tine, pana la urma se pare ca e mai important sa fii iubit...

A fost si o situatie in care eu am placut o fata, ea a aflat si dupa ceva timp a inceput ei sa-i placa de mine.

Dar in toate exemplele pe care le-am dat nu s-a ajuns la o relatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil
Acum 1-2 ani imi placea si mie de o fata si nici nu vorbea cu mine chiar daca ne cunoastem de mult timp laughing
Si acum incearca sa ma bage in seama dar nu-i zic eu nimic
Am mai patit asa si cu o alta fata, dar nu se intampla mereu asa