| Bubbico a întrebat:

Eu am 1, 65 si 14 ani, dar toate colegele mele sunt inalte, peste 1, 70-1, 73. Iar baietii sunt ori foarte inalti, de 1, 80, ori de aceeasi inaltime cu mine. Dar toti imi spun ca sunt piticot. Si mie chiar nu mi se pare. Voi ce ziceti. Care e inaltimea ideala la 14 ani?

Răspuns Câştigător
| Alexxxxx1 a răspuns:

Deci : ce saracia mea de clasa e si aia? laughing))
Fi atenta:eu ca baiat am la 14 ani, 1, 74, mai am un coleg de 1, 78, si inca 2 de 1, 73. Restul de baieti is toti sub 1, 70winking
Fetele is cam asa: una 1, 65, una 1, 60 si restul 1, 60-1, 58...
Tu ai o inaltime perfecta pentru varsta ta, si serios mare parte din prietenele mele au circa 1, 65winking
Daca iti zic piticot tu zile niste replici de gigantiwinking
Dale replica!
Tu ai crescut bine, ca ei is zgarie-normi nu e vina ta!
Mult succes :*

6 răspunsuri:
| euuuy a răspuns:

Eu am aproape 15 ani si am 1.55 deci nu esti scunda.winking

| Ioonela a răspuns:

Nu mi se pare ca esti scunda happy. Eu am 17 ani si 1, 60, eu pot spune ca sunt chiar scunda, dar nu ma deranjaza prea tare lucrul asta. big grin Deci e bine asa cum estiwinking (asta e ceea ce cred eu )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 16 ani, 1.72 inaltime. Am un coleg, are tot 16 ani, are 1.97. Cea mai mica fata are 1.58. Sincer, ma atrag fetele mai mici de inaltime, nu as vrea sa ma urc pe varfuri daca e sa pup pe cineva.
Noroc.

| cosmy200 a răspuns:

Ai inaltimea ideala, si eu unul am multe prietene si prieteni care sunt sub 1.70

| wwwyyy a răspuns:

Eu zic ca esti foarte perfecta nici prea scunda nici prea inalta pentru varsta ta
te pup si iti doresc o seara linistita :*

| Mwrinella a răspuns:

Eu am 1, 78 ( 17 ani ) si sunt mandra deoarece la 15 ani aveam 1, 56 deci mai ai de crescut, pentru varsta ta e chiar binewinking daca vrei sa mai cresti fa intinderi, si nu exista o inaltime ideala fiecare se dezvolta altfel. Dar cred ca 1, 63.