| Beatrice_2575 a întrebat:

Hei TPU fete baieti nu conteaza. imi place mult de un baiat de la mine din sat el e cls 10 iar eu cls 7 vorbeste cu mine ma saluta glumeste : a fost la noi la scoala in generala dar acum e la liceu iesim in fiecare seara cu fete, baietii jucam footbal povestim doar ca eu stau si ma gandesc la elimi face complimente si deatea dar apoi pleaca cu baieti si...nimic imi place de el de cand ra la scoala mi-a trecut intr-un timp dar acum iar m-am indragostit... nu stiu cum sa fac sa ma placa? ce complimente sa-i fac cand sai zabbesc? cum sa ma uit la el? ca sa isi dea seama ca i place de mineeee va roog ajutati-ma

funda cel mai consolidar raspuns

5 răspunsuri:
| emokyda98 a răspuns:

Te uiti fix in ochiii lui ii zambesti(pentru inceput)
vorbeste cat mai mult cu el...
iar apoi iai id de mess si explica-i ce simti si de cand simti pentru el...crede-ma la mine amers de nenumarate ori te pup si mult noroc

| Meow15 a răspuns:

Spune`i "Te`ai gandit vreodata cum ar fi daca noi 2 am fi impreuna?".Dar cand ii zici asta vorbeste serios.

| AnnaS98 a răspuns:

Pur si simplu flirteaza. uita'te la el ca si cum te'ai simti bine cand il privesti, ca si cum ai vrea sa canti si d'astea. pur si simplu fii tu insati si nu te ascunde dupa deget. o sa aprecieze sinceritatea tawinking. funda? puppy dog eyes

| pίTίк a răspuns:

Afla si u ce zodie e, in caz ca nu sti, si intra aici
http://www.eastrolog.ro/seductie/
te va ajuta macar 1 pic
Bafta:*:*:*

| Roxxy691 a răspuns:

Uita`te la el, zambeste`i, dar nu prea mult sa nu pari disperata.
Fa rost de hi5, facebook sau ce are, ID numar de telefon, incearca sa creezi o legatura cu elhappy.mai ales ca faceti parte din aceeiasi gasca, fa asta cat mai repede pana nu ti`o ia altcineva inaintewinking