| Nigga235 a întrebat:

Hei tpu.Imi place de o fata de vreo luna. Cand o la scoala doar ne salutam si vorbim. Ea de la un timp se muta foarte des cu mine in banca.Iar cand plecam de la scoala, o iau pe calea pe unde merge si ea cu mai multi colegi.Stam pe banca, iar ea se lasa cu capul pe umarul meu si pune picioarele pe mine. Azi ne-am jucat de la cati metri te-ai inecat si ne-am pupat pe buze si pe gat.Dar cu toate astea nu cred ca ma place. Daca o intrebi de cine ii place spune : De un baiat din scoala dar nu e din clasa de la noi( asa spune ea ) si de un baiat care la cunoscut pe tumbrl.Cateodata ma pune sa ii fac poze iar dupa spune : esti un geniu, si ma pupa. Help va rog.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fata iti da toate indiciile posibile si,probabil,se intreaba de ce nu intelegi semnalele ei,dar e hotarata sa nu faca mai mult!
Ai putea sa-i ceri sfatul ca de la o buna prietena ce iti este si s-o intrebi ce sa faci cu o fata de care iti place...o fata care sta cu capul pe umarul tau,o fata care te saruta,tu o placi dar ea parca nu...ta na na!
De fapt,voi acum va jucati,sunteti la primul vostru joc de-a "placutul" si de-a "indragostitul", sunteti foarte draguti, dar trebuie sa preiei comanda jocului, daca vrei sa continue!
Bafta, inspiratie si ai grija la tactica!
happy

| neutrino a răspuns:

Nu crezi ca este timpul sa o pupi si tu, si inca de multe ori, fara sa mai faci filozofie ieftina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te place.
Spune-i ca si tie iti place de o fata de la voi din clasa dar nu ii spune exact. Las-o sa fie curioasa.
Daca e geloasa, clar te place!

| lexzor a răspuns:

Clar te place. Lasa limbajul normal, uita-te la cel al trupului. Ce vrei mai mult? Te-a pupat pe buze, te pune sa ii faci poze, se lasa cu capul pe umarul tau. Cate semne vrei sa iti mai dea? Nu ar vrea sa si strige "imi place de tine dar tu nu stii asta". Pur si simplu sun-o intr-o seara si spune-i ce ai de spus. Bafta :#

| Ani4you a răspuns:

Poate vrea sa fiti doar buni prieteni sau poate te place, cel mai bine e sa ii spui ca iti place de ea. unele fete sunt dragastoase si se comporta asa ca fata de care iti place tie cu prietenii

| sweet22D a răspuns:

Poate ca ea asteapta sa ii spui ca o placi. Trebuie sa o intrebi unde se situeaza relatia voastra, ori te place, ori te considera un bun amic, ori ii place sa te amageasca.