| byu_5076 a întrebat:

Ar putea fi semne ca ma place?

Ne salutam, ne zambim, vb pe mess, uneori si prin sms.

La chestii gen reuniuni-imi face poze, spune "vreau o poza cu ea"

La sfarsit de an:ma pupa pe obraz si imi spune "Craciun fericit"

La inceput de an-ma intreaba. te'am pupat de la multi ani.si ma pupa din nou

Dupa ce i-am dat o poza care i-am spus ca o ador si sa si-o puna la avatar si-a pus-o si inca o mai are.

De ex:faina poza de l-am avatar. el:multumesc, o persoana draguta mi-a dato.

sau

"De ce merge asa greu netu? Daca nici acolo nu ai semnal atunci ma arunc de la etaj-el:nu te arunca eu:de ce? el:asa eu:sari dupa mine? el:fac pe spiderman sa mor si eu"

Tot timpul cand ma vede imi zambeste, se uita la mine, se baga in seama cu mine.
Mentionez ca nu si'ar bate joc de mine pentru ca e un baiat cu un comportament mult prea frumos.

3 răspunsuri:
| elly83 a răspuns:

Poate are o simpatie si vrea sa fie prietenul tau cel mai bun, nu neaparat iubit. Oricum pare de treaba din vorbele tale, merita sa ai asa un prieten. Daca da semne mai,, clare'' de love si il placi si tu...big grin

| marius297 a răspuns:

De cate gesturi mai ai nevoie. e mult prea clar ca te placestraight face

| byu_5076 explică:

Dau Funda:*