| DianaIonita a întrebat:

Hei, TPU! Imi puteti spune si mie de unde pot cumpara henna alba? Si daca stiti vreun magazin cu specific indian din Bucuresti, unde as putea gasi o varietate de acesorii pentru tatuajele cu henna?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BereCuLamaie a răspuns:

Cum mergi de la universitate spre romana, pe partea cu intercontinentalul, sunt vreo doua magazine cu specific indian.
Nu stiu daca au accesorii, dar eu mi.am cumparat un con cu henna maro inchis de acolo, a fost 20 de lei conul. Insa nu stiu daca au si alb, poti sa dai o fugă happy

1 răspuns: