| Ros33Blu33 a întrebat:

Hei TPU ...In urma cu vreo 5 luni mi-am facut cont de moove...am bagat tot acolo si nr de tel. nu stiu ce s-a intamplat ca mi s-au sters si nu am mai stiut parola. am gasit'o azi si cand am intrat mi-a cerut din nou numarul de telefon l-am bagat si mi-a zis ca e deja introdusstraight face cum fac sa aflu dupa ce email am facut contul cu numarul de telefonhappy?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebu ia sa votezi pe un sait sa iti ramana contul, dar acum ca nu sti situl intra pe "wwwconturi moove.com''