| isabellamonica a întrebat:

HEI TPU iubesc un baiat si el stie asta..eu vreau sa fiu cu el dar nu stiu daca si el vrea la-m intrebat daca vrea si a spus ca nu stie eu chiar il iubesc dar se baga alte fete in fata mea si ele sau da la el. stiu ca lui ii mai place de o fata pe mine ma doare chestia asta mereu incerc sa ii atrag atentia poate nu am sanse la el dar nu la's lasa pentru alta fufa eu il iubesc enorm voi ce ati face in locul meu? noi vorbim pe mess cu semne de alea de indragostiti. dar nimic mai mult am fost la un party impreuna dar nici nu a dansat cu mine si niici nu m-a bagat in seama rasp cat mai repede love you! dau funda.

2 răspunsuri:
| isabellamonica explică:

Mersii pentru sfat florin3la...voi lupta;*...

| florin3la a răspuns:

Daca crezi ca el merita atunci lupta pentru el si nu lasa alte fete sa se bage ca asa l-ai putea pierde(cum am patit eu) poate ca ai o sansa...succeswinking