| Krysscristinakryss178 a întrebat:

La liceul de arta Octavian Bancila din Iasi ce sectii gasesc? Gasesc si arta dramatica(actorie). Raspuns urgent va rog. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| amdr001 a răspuns:

De fapt... este OCTAV BANCILA! si se gasesc urmatoarele sectii: muzica [instrumentala, sau canto], balet, arte plastice [design], teatru [actorie] happy mai cauta pe net si o sa gasesti ceva happy
bafta! apropo, e un liceu foarte bun! studiez acolo muzica happy