Întrebare recomandată | Deeutza2012 a întrebat:

As vrea sa stiu cu ce medie se poate intra la liceul Octavian Stroia din Cluj profil arta dramatica(actorie)? Din cate am inteles vor fi 3-4 probe de aptitudine dar vreau sa stiu ce medie trebuie sa ai? As vrea sa va intreb ce parere aveti despre liceeu. Vreau sa stiu daca as putea ajunge unde cu acest liceeu Rog seriozitate.Nu uitati cel mai bun raspuns primeste fundita happy

5 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Cred ca nu prea conteaza media

| Sănduțța a răspuns:

Nu sunt sigura dar cred c nu conteaza mult dar pentru orice eventualitate va trebui sa ai note bune ca sa creada ca esti o eleva buna si desteapta(nu ca nu esti.) Oricum succese in arta actoriei!

| amuzanta a răspuns:

Cred ca nu conteaza, si eu ma gandeam sa intru, avem ceva in comun si ma cheama andreea:*

| Deeutza2012 explică (pentru amuzanta):

Vreau sa iau legatura cu tine.Imi poti da facebook-ul tau te rog?

| amuzanta a răspuns (pentru Deeutza2012):

Cu mine AMUZANTA?