| VanillaCh0c0 a întrebat:

Hei TPU, mai este putin timp iar eu si prietenul meu implinim 2 luni ( stiu, nu e mult ). Ideea e ca, atunci cand am implinit o luna, el mi-o facut o surpriza si a scris un cantec pentru mine ( si la cantat la chitara ). As vrea si eu sa il surprind cu ceva nou acum ca implinim 2 luni, dar sunt in pana de idei :3 Help me :3

Răspuns Câştigător
| P1nk1xD a răspuns:

Daca as fi in locul tau, i-as lua un cadou. Ceva semnificativ care sa ii aminteasca mereu de tine. Poti face si ceva handmade daca prefera asa ceva. Nu conteaza ceea ce ii oferi, important este gestul pe care-l faci. Cred ca o sa aprecieze mult si o sa se simta bine pentru ca ii oferi o mica atentie. Sper ca te-am ajutat, sa va tina mult. :* kisses

3 răspunsuri:
| andreeadenisa22 a răspuns:

Organizeaza o petrecere surpriza!

| AlexPaliciuc a răspuns:

Dai o bucata de pasarica sigur o sal bucurelaughing

| alessandra98 a răspuns:

Dul intr-un loc romantic, special.