| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i fac prietenului meu mine o surpriza mine implinim 10 luni de cind suntem impreuna, cam ce idei imi propuneti?

7 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Invata sa scrii, si scrie-i o felicitarewinking

| FailL a răspuns:

Sub nicio forma vreun cadou. material. orice altceva.

| sandra94 a răspuns (pentru FailL):

Se poate ceva concret?

| FailL a răspuns (pentru sandra94):

Ma refeream sa nu-i cumperi nimic, ca poate omul habar n-are ca voi ati facut 10 luni (daca era 1 an mai ziceam), asa ca el poate (sigur) nu-ti cumpara nimic, si apoi se simte prost si obligat. asa ca, habar n-am. scoate-l tu in oras tongue

| sandra94 a răspuns (pentru FailL):

Mersi mult de sfaturi

| Bivolu69c a răspuns:

Un sex oral, e o surpriza mai mult decat buna pentru el, te asigur ca o sa i placa

| LEOCAPRICORN a răspuns:

Sex anal!