| IuliaChiuian a întrebat:

HEI TPU!
Mi-ar putea recomanda va rog cineva niste animeuri in care locul dominant al actiunii sa fie scoala?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand Beelzebub, merita vazut: http://www.animekage.com/anime/beelzebub/.

| LOLanime1998 a răspuns:

Depinde sunt o multime de animeuri mie cel mai mult mi-a placut kaichou wa maid-sama care e o comedie romantica, ar mai fii si aishiteruze baby(nu stiu daca am scris corect)pur si simplu intra pe google si scrie genu deplilda romance actiune aventura si cauta vezi ori cum cam in majoritatea comedilor romantice actiunea se petrece la scoala in ori ce caz mai sunt si altfel dar mai putin sper ca te-am ajutat!