| Aragonro897 a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste animeuri bune?

Răspuns Câştigător
| Raggy a răspuns:

Acum depinde ce gusturi ai, dar eu chiar iti recomand:
-Death Note. un anime psihologic, unul dintre cele mai bune pe care le-am vazut. iti pune mintea la treaba si nu este deloc plictisitor, crede-ma.
-Attack on Titan. este nou, are 25 de episoade si eu sincer astept sa apara sezonul 2 cat mai repede. poti cauta trailerul.
-Code Geass
-Danganronpa(exista si un joc)
-Durarara
-Deadman Wonderland
-Neon Genesis Evangelion. un anime ciudat, daca poti spune asa, dar foarte bun. este vechi, dar a aparut o noua serie de filme Rebuild of Evangelion, care spune in mare aceeasi poveste, dar o schimba spre final.

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

7 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut!
- Bakuman (3 sez)
- Cross Game
- Planetes
- Sakamichi no Apollon
- Zegapain
- Bartender
- Rose of Versailles
- Major (6 sez)
- Seria "Macross":
* Macross Zero
* Macross
* Macross: Do You Remember Love?
* Macross Plus
* Macross Plus Movie Edition
* Macross Frontier

Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blood +
Monster(Monstrul)
Cayboy Bepob
Death Note
Blue Gender
Vampire Knight
Diabolik lovers.

| herbil6 a răspuns:

101 dalmatieni part 1 si 2 mie imi place mult

| cataleya a răspuns:

Fata Iadului(jigoku shoujo), Death Note, Blood, Vampire Knight

| DavidBogdan1111 a răspuns:

Eu zic să te uiţi la naruto, naruto shippuden, future diary, death note, elfen lied

| WalkingOnClouds a răspuns:

Aici poti gasi foarte multe informatii http://forum.anime-club.ro/
Este o comunitate romaneasca.

Mie personal mi-a placut foarte mult seria Neon Genesis Evangelion dar acum depinde si de gusturi.