| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUsad

Mi-ati spus sa-l uit.Nu pot e greucrying. Atata timp cat sta in spatele meu si imi cere una alta nu pot sa zic nu ca n`am ca le vede pe bancastraight face.
Ieri, am iesit afara sa ne bulcarimlaughing si o iesit si "colega"[nu`i chiar colega ca`i de la "b"] aia de care se zice ca o place si se jucau amn2.Am iesit afara sa stau cu alti colegi si el imi da un bulgare si eu ma duc dupa el sa-i dau si eu si a venit ea si o zis sa-l las in pace ca ce treaba am eu cu el nu stiutiu ce si nu stiutiu cumchatterbox. Bun. Urmatoare pauza m`am dus in spate pana la WC cu o colega, ei d si jucau in cu zapadachatterbox. El mi-a dat vreo 20 de bulcarii m`am dus sa-i dau si eu laughing si am ajuns pe teren si ea ne-a vazut si se uita urat la mine si se incrunta si am zis sa inceteze. Bun ne-am dus in clasa si tot imi zicea in ora "sa-i vezi ce`i fac lu` [ si le zicea numele, nu le zic ca dupa fac ele urat ca si ele au cont pe TPU]ca mi`o dat bulgari" si nu stiutiu ce si nu stiutiu cum.Nu am mai iesit afara sa nu o mai vad pe ea. dar ghice ea statea pe hol nu o mai iesit afarachatterbox[poate ca ieseam euchatterbox]. Da va zic o faza tarelaughing. Un coleg mi`o pus piedica sa cad si ca sa nu cad l`am tras de bluzarolling on the floor am avut ce raderolling on the floor am cazut amn2 parca eram mortirolling on the floorlaughinglaughingS`o ras toata scoalalaughingS`a ras pana si baiatul pe care`l plac de mine si de el numa a"colega de la b" si pr. ei n`au rasrolling on the floor Doamnelaughing
Alte solutii plssbatting eyelashespuppy dog eyes

>Funda:[oricum is mai bine dispusa ca ieriwinking]

8 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Aja trebuie sa fii mult mai bine dipusa ca ierii big hug spune-i respektivului kal plakii shii acelei "tarfe" [ alt cumva nu stiu cum sa'i spun ] sa te lase in pake pentru ca nu este ca el si nu e problema ei ce fakii tu cu el straight face big hug ps big grin nu.l mai baga in seama o sa vina singur la tinewinking

| bianca9422 a răspuns:

Iti spun eu cum ii aragi atentia

nu ii mai da tu luni atentiewinking
eventual joaca-te cu alti baieti

lasa-l in pace vreo saptamanta-doua si o sa vei ca a veni el la tine

pe baieti cel mai rau ii doare indiferentawinking

| bianca9422 a răspuns:

Fetelor de ce va certati atata pentru un baiat nu inteleg

o sa va para rau mai tarziu

| Irmmma a răspuns:

Băăăi fetelor laughing.
Mai lasati baiatu' in pace laughing, ce Dumnezeu?
Nu va mai certati ma atata de la el.winking
Nu tin cu niciuna da'...tu [Denisa] nu te mai supara atata. Joaca-te si tu cu el.Tu nu vezi ca Eliza nu baga nimic in seama. Nu mai baga nici tu si fa-ti tupeu. Daca nu, n-am ce-ti face. straight face
Pa, pa.

| ziz a răspuns:

Hai lasa'ma.Ma uitam urat la tine, zau?laughing

Si parca ziceai ca e nesimitit.ca tu nu te joci cu el prin zapada.
Pai daca iti place de el, de ce il faci fata hai in toate felurile?

Si daca nu ma crezi ca ma palce si pe el mine.intreaba'l.aa am uitat n'ai curaj...si acum te plangi la toata lumea ca ma joc cu el.si ce? daca tu n'ai tupeu.

Si faza aia cu colegu.chiar n'am vazut'o.straight face

oh go on

Si m-am saturat sa te bagi, sa intorci pe toata lumea impotriva mea doar ca ma place si el.deci cine e rea,straight face, zau asa.

| ziz a răspuns:

Tot de la zizstraight face

Poti sa'mi spui si numele daca vrei

Da uita'te putin la intrebarile tale.Si eu si Iulia, Madalina pana si Iustina. deci toate suntem c***e.cum ne faci tu de obicei.Si tu esti aai buna si nevinovata.noi toata ziua suntem rele iti facem viata un chin.nu? eu cel putin imi vad de treaba mea.asa ca nu ma mai arfi pe mess pe TPU pe hi5.straight faceca ma joc cu el in zapada.straight face

sorry.straight faceda'.oh go on

| iustii21 a răspuns:

Auzi ce vina am eu in toata problema asta?
Mai scrii si gogomanii pe acolo."S`a ras pana si baiatul pe care`l plac de mine si de el numa a"colega de la b" si pr. ei n`au ras Doamne"
Ce`i asta.credeam ca ne putem intelege
dar vad ca degeaba
Srrysad

| Rodia7D a răspuns:

Incearca sa-i atragi atentia porneste un subiect de discutii intersante. sau intereseaza`te de ce`i place, daca chiar nu poti sa-l uiti.