| MadaMadalina1234 a întrebat:

Hei,TPU! Nu stiu ce sa fac! Am 15 ani. Apropo! A venit in clasa un tip nou. si mi-a placut de el. Intr-o zi, de proasta ce sunt m-am despartit de fostul meu iubit pe care si acum il iubesc sad. TEMPORAR. Theodor s-a despartit de mine a doua zi DEFINITIV x( Am fost cam suparata dar nu prea. Atunci in zilele acelea il intrebam pe tipul ce nou (Tudor) daca vrea sa fie cu mine. El: Da, sunt de acord! P.S. : El face parte din grupul de populari din clasa -_-. Dupa 3 zile s-a despartit de mine. PENTRU CA SUNT URATA! (asta mi-a spus) E un mare nesimtit.Dar totusi imi place de el!
Deci imi place si de theodor, cu care am fost 9 luni impreuna, si pe tudor.

Theodor ..are si el calitati bune la fel ca si Tudor. theodor e ^crazy^ ca si mine rolling on the floor si amuzant, iar tudor e haios si dragut :3

( Dar nesimtit angry ) nu stiu pe cine sa aleg. Si acum theodor nu mai vrea sa fie cu mine pentru ca el acum crede ca-l plac numai pe Tudor, si nu-l mai iubesc pe el sad :'(

HELP!

10 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu prea-l meriti pe Theodor happy dar daca tu consideri ca te-ai invatat minte, n-o sa mai procedezi asa pe viitor si uiti de Tudorel, poti incerca sa-l recuceresti pe Theodor. Cere-ti scuze, fii draguta si poate o sa uite ca ai fost o mica scorpie (fara suparare!) laughing. Daca tot nu si nu atunci mai bine il lasi in pace si sa-ti gasesti pe altcineva.

| MadaMadalina1234 explică (pentru RedheadOnTheRun):

Trebuie sa trec peste si el la fel. Asta e. Mai sunt pesti in acvariu laughing

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Alegel pe Theodor! Tudor chiar a fost nesimtit ca ti-a zis urata, si asta nu prea ti-a picat bine, chiar daca are acelasi calitati ca tine voi 2 puteti ramane doar prieteni, Tudor e genu de baiat care sa iasa cu mai multe fete, Theodor e mai serios cu relatiile!

| MadaMadalina1234 explică (pentru AleeAlexaaandraaa):

Si acum ce fac? El nu mai ma vrea.

| K4sZz a răspuns:

La ce i-ai facut lui Theodor... imi imaginez cum o sa faci daca te vei impaca cu el si vei gasi pe altu dragut din nou... Nu uita ceva. Aspectul nu e totul. Conteaza si cum te simti in preajma lor, Theodor poate era ca tine de aia ati fost 9 luni impreuna Tudor era popular si asta il motiveaza sa aiba cat mai multe fete.

| MadaMadalina1234 explică (pentru K4sZz):

Si ce fac? El nu mai ma vrea!

| K4sZz a răspuns (pentru MadaMadalina1234):

Daca nu ai gandit cu capu. Acum cautati pe altcineva. Asta e, sa iti fie invatatura de mine acest lucru.

| MadaMadalina1234 explică (pentru K4sZz):

Mdaa. ok Mersi de raspunsuri!

| K4sZz a răspuns (pentru MadaMadalina1234):

Cu placere.

| MadaMadalina1234 explică:

Nu sunt urata, Toata lumea imi spune ca sunt draguta ..Doar ca el a spus asta probabil ca erau baietii ^ populari ^
big grin