| DennySa660 a întrebat:

Hei tpu..nu stiu ce se intampla care eu pana acum o luna mancam mult,acum nu mai am pofta de mancare. Vroiam sa slabesc si nu puteam sa nu mananc, dar acum o luna am fost racita 2 zile si de atunci nu mai am pofta de mancare.Eu ziceam ca sunt grasa,am 1, 50 si aveam 50 de kg acum cred ca am slabit 5 kg.Nu credeam ca am salbit pana am vazut ca pantalonii care abia ii bagam pe mine acum cad sad. Stiti cumva de ce sunt asa.Am 15 ani jumatate.Cateodata ma doare si in dreapta (apendicita, cred) si am cautat simptomele si am gasit si lipsa poftei de mancare.Nu stiu ce sa fac, inecerc sa mananc mult dar nu pot sad.Un sfat ceva?

Răspuns Câştigător
| Datcu_Theodorina_1948 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijoreze faptul ca nu mai maninci ca inainte; important este o consultatie pentru apendicita, apoi sa iei Vitamina C pentru pofta de mincare, dar sa fi atenta sa nu te ingrasi prea tare; pentru virsta ta frumoasa, e bine sa ai proportionalitate in inaltime si greutate. SUCCES!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Acum poti slabi.Chiar daca nu trebuia in acest mod.Nu te forta sa mananci.Asteapta sa iti treaca raceala si vei reveni la normal.