| Eusuntaici a întrebat:

Hei,TPU! O primavara frumoasa, tuturor! Am tenul mediu, ochii caprui inchis iar parul meu e saten cu nuante de roscat la soare deoarece am fost vopsita in vara cupru aramiu.Acum vreau sa ma vopsesc din nou, dar nu stiu ce sa aleg dintre blond sau roscat...Nu prea as vrea roscat deoarece se decoloreaza repede sad Iar la blond sunt constienta ca nu va iesi blond, dar se va mai deschide culoarea.Voi ce parere aveti? Multumesc frumos! :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege blondul iar pentru un rezultat bun du-te la un salon

| andrei1237 a răspuns:

Eu zic sa te vopsesti blond, deoarece iti iese mai in evidenta aceasta culoare.

| Octavia1 a răspuns:

Blondul este mai frumos pentru culoarea ochilor tai si tenul tau. Ia o nuanta mai puternica si du-te la un salon. Va iesi superb! Bafta si sper ca am fost de ajutor!