| Madalina02 a întrebat:

Sunt vopsita blond si mi-a crescut parul la radacina... e saten deschis. Cum ar fi mai usor sa ma vopsesc ciocolatiu inchis cu suvite blonde sau blond cu suvite ciocolatii? Cum mi ar sta mai bine? eu am ochii caprui si tenul deschis la culoare si am si putini pistrui. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Daca vrei o schimbare totala tunci fa-l ciocolatiu cu suvite blonde, daca nu atunci fa-l blond cu suvite ciocolatii, asa il am si eu