| CezaraEM a întrebat:

Pagina mea de facebook a fost furata de fata asta
http://www.facebook.com/andreea.maria.165470!

Iar pagina mea de facebook este asta
http://www.facebook.com/TvdLoove?fref=ts

Ma poate ajuta cineva sa o recuperez, va rog? e munca mea acolo, 9, 409 de Likes e ceva, si nu renunt la ea pentru ca o proasta a furat-o :( O vreau inapoi... daca stiti pe cineva care se ocupa sau stiti voi cum o pot recupera, va rog mult :*

Funda :X!

7 răspunsuri:
| dragalasa a răspuns:

Pai ai incercat sa raportezi pagina?

| CezaraEM explică (pentru dragalasa):

Si cu ce ma ajuta asta? Am raportat pagina, dar nimic sad

| Lalaloveu a răspuns:

Pai vad ca e o postare cu vand pagina deci nu e furata e vanduta

| CezaraEM explică (pentru Lalaloveu):

E o idioata! Ma poti ajuta?

| elenita3 a răspuns:

Exact ca dragalasa..incearca sa o raportezi si dupa vezi ce se intampla...

| CezaraEM explică (pentru elenita3):

Nu merge nu intelegi? am raportat-o in fiecare zi dar nimic sad eu vreau sa o recuperez nu sa o inchida facebook offffff doamne sad

| elenita3 a răspuns (pentru CezaraEM):

Auzi dar tu pagina ca sa o poti accesa nu trebuia sa scrii parola facebook-ului tau?