| Andrei788 a întrebat:

Pe 4, adica duminica fac un an impreuna cu iubita mea, chestia e ca ea luna asta e plecata la Italia si vorbim doar pe skype sad. Ma puteti ajuta cu ceva sugestii ce cadou as putea sa-i fac? Mrc; x

1 răspuns:
| puffy04 a răspuns:

Avand in vedere ca sarbatoriti relatia, ai putea sa ii iei ceva ce tine de asta, de exemplu: iei o rama foto(din aia cu mai multe poze, daca nu chiar si cu o singura poza)si pui in ea o poza reusita cu voi doi sau mai multe, depinde de rama. Daca nu, poti face si un breloc personalizat cu o poza de-a voastra sau orice altceva.In caz ca mai vrei sa adaugi ceva la cadou ii poti lua si ei un parfum bun si sigur, sigur o sa fie f bucuroasa de intreg cadoul.Succes!happy