| EAlice a întrebat:

Pentru cunoscatori si fani : Serialul "El Barco" se difuza pe postul AXN in fiecare marti la orele 22. Dar de 3-4 saptamani, nu l-a mai bagat. E alt film, ajunsese la sezonul 2. Asa s-a intamplat mai de mult cand il daduse pe tot pana l-a oprit pur si simplu, au stst o perioada si l-au pagat din nou pe post de la inceput, si tot asa. Filmul nu se terminase, si nici nu era sfarsit de sezon, ci pur si simplu ultimul serial televizat s-a terminat cu "secvente din episodul urmator". Si nu este bagat la alta ora, (poate doat episoade in reluare). Deci. orice informatie e bine primita. Mersi!

2 răspunsuri:
| gabriel1234567123441 a răspuns:

Vrei sa faci bani pe net xD? 2 centi pe un like si sa se uite la youtube timp de 30 sec? xD merita am scos 20 euro de acolo!

| EAlice explică (pentru gabriel1234567123441):

Bai acesta! Ce intreb eu, si ce raspunzi tu?! Ma doare pe mine undeva de banii tai de pe net. Frate, nu mai stie lumea ce sa faca ca sa ii fraiereasca pe altii laughing)))!