| PuFaRiNaIsThEoNe a întrebat:

Plang pe tastatura deja numai pot crying azi e ziua mea si nici un prieten/a nu vine la petrecerea mea crying absolut nimeni crying ce sa fac? crying ma simt atat de singura crying plang incontinu crying

23 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @PuFaRinA! Tu de petreceri surpriză nu ai auzit? Hmm... La mulți ani!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La Multi Ani! Imi pare rau dar asteapta pana diseara. Nu fi nerabdatoare. Daca nu vin diseara si daca nu te suna nimeni atunci e bai.

| aliceinchains a răspuns:

Daca plangi, n-o sa rezolvi nimic, nu se va intampla nimic mai bun. Incearca, azi, sa faci tot ce-ti place. Sa te duci intr-un loc pe care nu l-ai mai vizitat, sa-ti petreci ziua cu familia, asculti muzica. O zi cu familia va fi una foarte buna, daca stii cum sa ti-o petreci. Zi faina, la multi ani!

| Th3eo a răspuns:

Nu mai plange. Daca nu vine nimeni asta nu inseamna ca nu le pasa. Cu siguranta unii nu sunt in oras/nu ii lasa parintii/etc. nu trebuie sa te simti asa. reprogrameaza petrecerea intr-o zi cand poate toata lumea sa vina si ai sa vezi ca o sa te distrezi.

| louise a răspuns:

Ehh cum nu a venit. aide ma ca vor venii esti sigura ca le-ai spus azi? pur si simplu suna pe cinveva si intreaba`l daca vrea sa vina. si nu e rau nici o petrecere in familie. P.S. La multi ani si sa stii ca eu as venii la petrecerea ta si nu mai plange!

| Ralluca25 a răspuns:

Heei. La mulți ani :d. Păi dacă nu vin înseamnă că nu sunt prietenii tăi daca au uitat de ziua ta! Petrece ziua cu familia ta, o dată pe an e ziua ta și tu ce faci?! stai și plângi că nu vine nimeni waiting. Nu contează asta tu stai cu familia ta și este îndeajuns or să te facă să te simți mai bine. happy Serios nu are rost să te plângi. poate îți pregătesc o surpriză cine știee. tongue.

| mdany a răspuns:

La multi ani.Pai nu trebuie sa plangi, eu deja de 3 ani nu imi mai tin ziua,si nu am nimic, poate mai ies cu prietenii la un suc, in rest nimic.Trebuia sa ii inviti la ziua ta ca asa se cuvine, nu vin ei de capul lor neinvitati.

| DeeaBlondiii a răspuns:

In primul rand la multi ani:*.Eu cred ca asa te-au pacalit ei ca sa-ti faca o surprizabatting eyelashes

| adinaxD a răspuns:

Ghinion!

| MissAvocado a răspuns:

Permite-mi sa-ti urez eu la multi ani, poate te vei simti mai bine / acestia nu sunt prieteni...dar din ce cauza nu vin? nu i-ai invitat sau ei nu pot sa vina? daca nu i-ai invitat este vina ta dar daca nu pot nu te supara, daca iti sunt cu adevarat prieteni se vor revansa sau macar te vor suna... poate chiar iti vor da un cadou chiar daca nu au fost prezenti. eu nu imi invit prietenii la zile onomastice, doar familia (verisori unchi matusi) si asa ne simtim mai bine deoarece toti ne cunoastem intre noi si stim ce ne place adica ne stim pasiunile comune, dar daca tu iti chemi prietrenii din 2 parti diferite pna ce ei se vor cunoaste, va fi prea tarziu sa se mai joace sau sa faca chestii comune pentru ca petrecerea va fi pe sfarsite, e destul de greu sa cunosti placerile unei persoane doar in cateva ore sau maxim o zi.
nu iti face griji, important e ca familia ta iti e aproape decat prietenii adica nu ti-ar placea de ziua ta sa fi cu mama ta decat sa stai cu prietenii si, mama ta sa fie in alta tara
? nu cred ca ti-ar placea.
eu iti urez inca odata la multi ani si sper ca ai prieteni adevarati, care se vor revansa intr=-un fel sau altulwinking

| NoIdentity a răspuns:

Asa am patit si eu ieri nu venea nmn,,, dar ei au aparut!love struck nu te ingrijora or sa vina iar daca nu poti iesi p afara cu ei sau cu familia

| happyendings a răspuns:

La multi ani iubita mea:*daca i-ai invitat vor veni.dar daca nu inseamna ca nu-ti sunt prieteni adevarati.Nici bff ta nu a venit? Suna-ti prietenii sau fa ceva cu bff ta.Tomorrow will be a better day:*

| Fluture14 a răspuns:

Distreaza-te singura. ai 364 de zile in care sa plangi. macar de ziua ta sa fii vesela. o data pe an faci anii!

siii. la multi ani big grin

| Iuli_9028 a răspuns:

Un cer senin si fara nori, ca viata ta sa fie, sa ai in viata numai flori, succes si bucurie!:* la multi ani!happy:*:Xbig hug

pune-ti muzica, danseaza, prosteste-te... sau daca vrei mergi la o inghetata... chiar si singura, e mai ok decat nimic

| ღByByღ a răspuns:

La Multi Ani! Nu iti fa griji... Poate vor venii eihappyNu ai nici un motiv sa te simti singura si nu mai plange atat ca e ziua ta maaihappy:*:X deci inca o data la multi ani multa sanatate, bucurii etc.si n7u mai fii suparata ca o sa vinahappyStai linistitaoh go on

| MariaaDrb a răspuns:

La multi ani ...chiar imi pare rau pentru. tine.ai putea sa-i suni si sa-i inviti la petrcere

| Ingridd22 a răspuns:

La multi multi multi ani! Nu mai fi trista si zambeste pentru ca azi e ziua ta! Suna un prieten si mergeti la un suc/o inghetata.Sau daca nu pune muzica, danseaza.Te pup si inca odata LA MULTI ANI!

| xena_1013 a răspuns:

Nu.i poti obliga sa vina la ziua ta,ei daca nu vin inseamna ca nu iti sunt prieteni, incerca totusi sa afli motivul refuzului, La multi ani

| oNuTzA_9405 a răspuns:

In primul rand la multi ani si eu te sfatuiesc ca azi,de ziua ta sa nu mai plangi, sa te duci la un coafor, la un film sa iesi sa te plimbi cu iubitul sau sa mergi cu sora/fratele tau prin parc sau la o intrecere cu bicicleta sau cu rolele sper ca te-am ajutat si iti doresc distractie placuta si linisteste-te pentru ca iti faci tie mai mult rau

| ciocolățica_8928 a răspuns:

Hmmm...dar dc nu au venit prieteni tai? Ca nu au vrut sau dc? Daca nu au vrut sa stii ca nu se pot numi prieteni. Tu lasa plansetele si gaseste ceva frumos de facut, in fond este ziua ta de nastere, este doar o data pe an si tu nu trebuie sa fii trista deloc! Eu la ziua mea nu am invitat pe nimeni ca nu am vrut eu laughing insa am stat acasa cu familia, am mancat tort, eram happy ca am mai imbatranit cu un an \dancing, eram fericita pentru cadouri, toata lumea imi urau la multi ani pe mess, facebook etc si ma simte-am grozav...si stii dc? Pt ca era ziua mea si am facut ce am vrut eu!

Tie iti doresc numai bine,sa fii iubita, fericita si sanatoasa, fie ca toate dorintele sa ti se implineasca!
LA mulltii multi ani! kiss kiss kiss kiss kiss kiss

| CALICOS a răspuns:

De ziua ta nu ai voie sa plangi pentru nimic si pentru nimeni,ai invitat prieteni? nu cred! Gandeste bine daca sunt prieteni sau doar invitati, sau poate vor sa-ti faca o surpriza! Oricum nu plange, nu se merita eu una iti spun LA MULTI ANI! Si iti doresc sa ai parte de fericire nu de lacrimi...

| alexia270 a răspuns:

La multi ani! si imi pare rau sad... cati ani ai implinit?batting eyelashes

| Shadow727 a răspuns:

De ziua mea am ieșit la plimbare cu. Cel mai bun prieten al meu care este câinele meu