| alyna_2132 a întrebat:

De ce mereu imi vine sa plang dupa fostul prieten? de ce mereu ma simt singura? de ce nu mai pot sa imi fac un prieten? de ce ma gandesc mereu la el?

Răspuns Câştigător
| Kristtine a răspuns:

Pentru că e greu să uiţi o persoană la care chiar ai ţinut cu adevărat. Ar fi bine să nu te mai gândeşti la asta, fă altceva care să-ţi distragă atenţia şi să te concentrezi doar pe acel lucru. Ştii... dacă îţi e dor de băiatu care-ţi place, poţi să-l cauţi tu şi să vă împacaţi. (o să fie imposibil dacă el e cu alta).

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pentru că îl iubeşti.

| BlancaFantasma a răspuns:

Pt ca la fel ca mine esti o prostutahappyin situatia ta sunt si eu.eu nu ma gandesc la el pentru ca il iubesc(doamne fereste) ci pentru ca imi e dor de el.atat de dor imi e de mangaierile lui,de parfumul sau care ma innebunea, de faptul ca era mereu curat si ingrijit, si mai ales de cuvitnele sale(false probabil doar ma mintea).ne-am despartit de 9 luni dar degeaba.sigur el habar nu are nici cum ma mai cheama dar.el a fost primul baiat la care tineam mai mult si de atunci nu a aparut altul in viata measad deci de asta ma gandesc la el pentru ca nu am altul! asa vreau sa cred eu ca nu alte motive!

| NickiMinaj a răspuns:

Pentru ca esti obsedata.

| IubesteEa a răspuns:

Findca il iubesti prea mult ca sa iti iei gandul de la el, apropo mai tineti legatura asa ca prieteni? daca da e mai bine asa mai bine prieteni decat iubiti din nou scuze eu acum ma bucur ca fostul e fostul si acum imi e prieten si ne intelegem bine dar asta e viata iti pune obstacole in fata care trebuie sa treci peste el succes:* funda?

| Maela a răspuns:

Pentru ca inca il mai iubesti sau barim ti la el, nu poti sa uiti o iubire mare asa repede

| KAYZ a răspuns:

De ce nu inveti sa scrii? ):

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu vrei sa accepti ca si acum il iubesti?

| ramona_7700 a răspuns:

Poate ca il iubesti foarte mult si intre tine si el a fost dragoste la prima vedere