| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU :*! Poi sa incep cu inceputul.Eu cu prietena mea am inceput sa mergem in alt cartier si acolo am tot vazut ca un baiat se uita la noi, si dupa cateva zile am inceput sa vb cu el, ne impacam bine mai ales ca prieteni lui imi spun ca mereu le spune ca sunt frumoasa, ca ma place si de astea precizez ca el este mai rusinos de fel :d, mereu cand vb cu el imi spune ca sunt frumoasa, ca is draguta, ca is de treaba si din astea.Oke nu stiu ce sa fac incep sa il plac si eu, ne intelegem bine si este cu 2 ani mai mare decat mine happy.nu stiu ce sa fac sa i dau o sansa sau nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca simti ca il placi de ce nu? Totusi nu te grabi, ia-o usor, asigura-te ca iti place de el si lui de tine. Incercati sa vorbiti si sa va apropiati mai mult.
Succesuri:*

| m3qkzr a răspuns:

Dupa cum l-ai descris nu prea a avut prea multe prietene si nu prea stie cum sa procedeze, cel mai bine incearca sa vezi daca chiar te place si daca si tu ii dai o sansa, incearca sa faci primul pas big grin