| zTonia a întrebat:

Stiti ca vine ziua indragostitilor. La engleza ne-a dat o tema pe joi se scriem o scrisoare de dragoste lui Romeo( baietiior din clasa mea). In ea trebuie sa spun ca il invit la un bal, sa spun cum arat (descrieti-ma cum vreti. Doar sa spupuneti ca port ochelari) si sa precizati ca am ceva in mana. In scrisoare trebuie sa apara mult viitorul.

As dori sa imi spuneti cum ar trebui sa sune sau chiar sa mi-o crieti. Nu este neaparat in limba engleza.

1 răspuns:
| Lov3You a răspuns:

Sa stii ca nu ar trebuie sa-ti facem noi temele happy