| BlackOps a întrebat:

Sunt fan skrillex si doresc sa aflu ce cred si ceilalti oameni despre el.
Iti place muzica pe care o face?,daca da zi piesa ta preferata,iti place felul cum se imbraca,freza,comportamentul lui skrillex? Va rog sa raspundeti la toate intrebarile si sa imi ziceti opinia voastra despre el, dau coroana

Răspuns Câştigător
| GreenVoid a răspuns:

Imi place.All is fair in love si ceck em le ascult cel mai mult, imi place stilul lui in general si de comportat nu stiu cum se poarta big grin Si minti ca n ai coroane.

| BlackOps explică (pentru GreenVoid):

Am frut sa zic funda* laughing

| BlackOps explică (pentru GreenVoid):

Am vrut sa zic funda* laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru BlackOps):

Ce sa zici si tu acum.laughing