| Marisella a întrebat:

Hei! TPU, sunt intr-o foarte mare dilema si as vrea sa ma ajutati! Un baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu nu stiu ce sa fac, sa accept sau nu. O sa va spun obstacolul care ma pune in aceasta incurcatura : el a fost cu o fata vreo 2 ani (deci au tinut mult unul la altul) si acum ea s-a despartit de el pentru ca ii place de alt baiat. Problema este ca aceasta fata a fost colega cu mine si. n-am fost chiar atat de best friends, dar ne-am inteles bine. Simt ca daca as fi cu el.nu stiu dar nu m-as simti bine pentru ca eu cred ca ea inca il mai place pe el (cred asta pentru ca au stat 2 ani impreuna si nu se poate uita atat de usor) plus ca nu si-a sters pozele cu el de pe facebook( el mi-a spus ca este plecata la varul ei si nu are internet.eu nu prea cred). Baiatul asta mi-a spus ca el nu o mai place si nici ea pe el, dar eu tot m-as simti vinovata. Spuneti-mi va rog ce sa fac!crying p. s - si trebuie sa recunosc ca imi place putin de el. Dau fundita daca ma ajutati :*

Răspuns Câştigător
| mady_8925 a răspuns:

Mai eu zis sa accepti pentru ca oricum relatia lor s a incheiat.Si asa cum ai spus si tu ea s a despartit de el nu el de ea... asa ca.
Oricum daca nu il vei accepta tu cu siguranta alta il va accepta asa ca.nu e cazul sa ratezi ocazia daca spui ca il placi si tu.

Sfatul meu este sa l acceptiwinking

1 răspuns:
| catafreestyle a răspuns:

In primul rand cati ani ai?
daca esti cat de cat mica ar trebui sa accepti
daca esti mare si e vorba de o relatie serioasa faci cum crezi