| ElenaMaria003 a întrebat:

Hei TPU :*
Tin foarte mult la un baiat. Acum doi ani am fost buni prieteni si de atunci imi place de el, dar era cu prietena mea si nu m-am bagat. Fara sa-i zica nimeni si-a dat seama ca-l plac, dar nu m-am bagat in relatia lor, ba chiar am incercat sa ii impac cand s-au certat. Vorbeam zilnic :-J Ultima data am vorbit a fost la un concurs doar Buna. Buna un cmf? si cam atat. Prietena mea s-a despartit de el pentru ca s-a schimbat foarte mult spune ea. Mai exact: inainte sa-l cunoasca nu bea, nu fuma, nu vorbea urat. Si nu glumesc, pentru ca eu asa l-am cunoscut. Dupa ce n-am mai vb cu el ea mi-a zis ca s-a schimbat, mai exact-a vrut sa faca sex cu ea oh go on /si s-au despartit, pentru ca ea n-a vrut. Mi-a zis ca e nimfoman si acum fumeaza si vb urat.dar eu inca tin enorm de mult la el pentru ca il cunosc de atunci de cand era cuminte si stiu cum gandeste si stiu ca pune suflet intr-o relatie(drept dovada dupa prietena mea a plans cand s-au desptartit. in fine dupa s-au impacat)
Acum cred ca are prietena dar nu sunt sigura, ca pe facebook nu are" intr-o relatie". Nu stiu ce sa fac, daca sa mai vorbesc cu el. Prietena mea nu ar mai fi impediment pentru ca e cu alt tip pe care-l iubeste. Multi m-au sfatuit sa intru in vorba cu el si sa-l chem afara. Sa fac asta? Ce sa fac? sigh
Multumesc daca ati avut rabdare sa cititi :* Funda.

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Pustoaico, nu te combina cu unul care vrea sex de la o fata, bea, fumeaza si nu mai este cuminte ca acum ceva timp in urma. Stai linistita. Cauta unul mai bun. Bafta!

| ElenaMaria003 explică (pentru Elvina):

Chestia e ca eu inca nu il stiu pe baiatul in care s-a schimbat si as vrea sa ma conving ca intr-adevar s-a schimbat.

| Elvina a răspuns (pentru ElenaMaria003):

Ai grija doar, s-ar putea sa te duca cu zaharelul si sa ajungi in patul lui si apoi pa.