| Ellyella666 a întrebat:

Hei TPU unde pot găsi și eu poza asta fără scris? http://postimg.org/image/efo7pje49/

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Vreau sa iti spun sa incerci sa scoti cumva scrisul cu vreun program de editat poze... poate merge.Succes! Sau scrie textul de pe poza aceea pe google, poate o gasesti fara scris.

| Ellyella666 explică (pentru Floreenofficial):

Am încercat și asta însă nu am găsit nici un rezultat și scrisul nu îl pot scoate deoarece sunt pe tabletă sad

| Floreenofficial a răspuns (pentru Ellyella666):

Pai nu poti muta poza de pe tableta pe pc? Sau sa o uploadezi pe un site si sa o downloadezi apoi si dupa sa o editezi?

| Ellyella666 explică (pentru Floreenofficial):

Nu mai am pc, dacă avea rezolvam de mult problema și nu mai puneam întrebarea asta aici :-