| Inlovewithsummer a întrebat:

Va pun o intrebare asa,de curiozitate si amuzament. Ce va scoate din sarite?laughing Si da, stiu ca intrebarea asta stupida ar putea "scoate din sarite".

7 răspunsuri:
| zRainbowx3 a răspuns:

Eu ma enervez cand cineva ma compara cu alta persoana... Sau cand ma intreaba daca imi aduce o lama sa ma tai=]]. Sunt emoista mai de fel dar oricand pot sa il injur imediat pe dobitoc =] :''3.

| LexiLaveil2 a răspuns:

Pot sa zic ca nu-mi place atunci cand o persoana ma intrerupe si se baga peste mine. Nu ma lasa sa-mi termin ideea odata ce am inceput.

| TatianaCecilia a răspuns:

Ce ma scoate pe mine din sarite e cand vorbesc si ma intrerupe cineva..si cand sunt insistenti.

| LittleLuciane a răspuns:

Eu ma enervez repede cand cineva repete un cuvant de foarte multe ori x( ma enervez de mor laughing

| ciausiszabellaa a răspuns:

Pe mine ma scoate din sarite cand cineva vorbeste in numele meu sau ma barfeste.laughing

| innocentgirls a răspuns:

Pe mine ma scoate din sarite cand cineva imi comenteaza I don't want to see

| rry a răspuns:

Nu-mi place sa fiu comparata cu cineva, urasc sa-mi spuna cineva ce sa fac (ma refer la un ton autoritar).....eee sunt mai multe...