| sbafbsvlisach a întrebat:

Nu mai suport! Toata chestia asta stupida cu eutanasierea cainilor ma scoate din sarite! Saracuti de ei sunt si ei niste suflete mititeii! Si mi-e ciuda ca nu pot sa-i iau la mine acasa ca stau la bloc.Dar mai sunt persoane ca mine stiu ca sunt! Spuneti-mi va rog ce as putea face sa impiedic asta? Sa-i ajut cumva nu stiuthinking

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adoptai si nu ii mai lasa sa omoare copii prin parcuri

| HippocrateS a răspuns:

Adoptati-ma.
Nu vreau sa mor.

| dudulica34 a răspuns:

Ai putea sa til iei dar sa aiba grija adapostul de ei iar tu doar trebuie sa dai bani pentru mancare asa ma procedat si eu!