| MiaaSd a întrebat:

Hei TPU, va rog sa ma ajutati, nu stiu ce sa aleg dintre stiinte ale naturii primul liceu si mate info bilingv engleza al doilea liceu, sunt indecisa, oare ce sa pun si la optiunile cand dau de uman, mate info un liceu mai slab sau filologie un liceu mai bun?

2 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

La mate info e greu, am cunoscuti acolo și din ce am înțeles eu are matematica intensiv, îți sugerez sa te axezi pe ce te pricepi mai bine

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Cel mai bine du-te la stiintele naturii, e mai usor, asa mi se pare mie pentru ca si eu sunt; D.
La Mate-info e naspa si destul de greu, ai multe ore de info si gandeste-te ca la info daca nu te descurci e cam lata.