| aDda_6680 a întrebat:

Hei TPU... Vreau sa fac un clip video...mai exact un slowslide, cu melodii si poze.Nu vreau sa descarc programe cu virusi! cCe sa fac.Imi sugerati vreun ste, program ceva pe acolo? Urgentt! Dau funda; x; x; x; x; x!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

PICASA 3.8 - http://picasa.google.com/thanks.html Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow).Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film. Succes !