| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Vreau sa imi dati idei in legatura cu ce sa mai fac sa cresc o pagina de 105.000 like's la talking. Sunt admina si pagina scade in continuu. Am pus povesti, am organizat si un concurs, postez poze care sa stranga multe like's si comm, dar degeaba. Pagina nu creste.
Cei care aveti pagini mari, ce faceti ca sa le cresteti la talking? Vreau idei geaniale, nu gen: Posteaza mai mult.
Funda.

1 răspuns:
| Musat_Elena_1998 a răspuns:

Sunt admină pe Pagina fără nume. Adaugă admine noi de la 13k la talking în 3 zile au ajuns la 18k. Adaugă admine şi spune-le să posteze +30 poze/zi. Pune notiţe. Fă schimb de likes şi publicitate reciprocă. P.S: Pe adminele care le pui spune-le că le dai afară ( le ameninţi ) dacă nu postează. Fundaă?