| adrryana a întrebat:

Hei TPU vreau sa imi fac abonament la sala si sunt doua categorii.aerobic si fitness.La aerobic stiu ca intra zumba, step aerobic etc si abonamentul e putin mai scump.dar la fitness ce faci? adica doar faci abonament si lucrezi la aparate?

Răspuns Câştigător
| blackandwhite2000 a răspuns:

Pai la parte de fitnes iti dezvolti masa musculara... oricum exista fitness cu instructor sau fara. fara instructor e putin mai greu pentru ca unele aparate nu vei stii sa le folosesti:d

| adrryana explică (pentru blackandwhite2000):

Aaa,deci la fitness lucrezi la aparate.multumesc mult! acum am inteles, eu voiam sa imi fac abonament la aerobic sa fac zumba, fitball, step aerobic etc.imi e mai usor asa

1 răspuns: