| DenisCrisan a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi fac un caracter pe metin2 Us,. Ce sa aleg dintre Warrior si Ninja, si de ce? Dau funda pentru cel mai bun raspuns, scuze categoria dar e populata happy

1 răspuns:
| piSOoi a răspuns:

Warrior pentru ca ninja e mai bun pe arc si daca iti faci pe arc cresti extrem de greu asa warrioru arata si mai jmecher si e si mai bun si bati si monstri bine si player deci waru e bun si PVM si PVP = PVE ( player versus evrething ) funda pentru ca am dreptate