| Loonathicc a întrebat:

Vreau sa merg la sala, dar mi se pare cam scump abonamentul, 150 de lei. Am vorbit cu mama si mi-a zis ca ma lasa, doar ca eu sunt genul care merge 2 zile si dupa se lasa laughing. As incepe din aprilie doar ca vointa mea e cam scazuta. Niste sfaturi sa ma tin? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| IQ a răspuns:

Totul tine de ambitia ta. Uita-te la alte persoane bine-facute si imagineaza-ti cum ti-ar sta tie, inchipuie-ti ca faci sala pentru ca persoana iubita isi doreste sa arati mai bine. Oricum, sa te duci la sala e sanatos, eu ma duc la sala de 4 ani si nu am data niciodata inapoi chiar daca la inceput mi-a fost greu, insa am vazut rezultate si acum nu m-as mai opri. Bafta!

2 răspunsuri:
| IoanaPsy a răspuns:

Cauta un sport care iti place. Poate nu iti place sa mergi la sala, dar iti place, sa zicem, inotul.

| Miriapod007 a răspuns:

Du-te o zi, doua nu trebuie sa platesti un abonament intreg si vezi daca iti place...