| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Sunt fata, am inaltimea de 1, 55 si 60 de kg. M-am decis sa slabesc, acum 1 an am fost internata intr-un spital de endocrionologie unde mi-a dat o dieta si vreau sa incep sa o tin. De asemenea, vreau sa merg la sala de sambata. Abonamentul este de 15 sedinte pe luna, iar intrebarea mea este, cam in ce zile ar trebui sa merg? Am ctit pe net ca trebuie sa las si sa se refaca muschii si chestii de genul, nu prea am inteles. Eu am fiecare dimineata la dispozitie sa merg la sala, deci, la cate zile ar fi bine sa merg? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violetta69 a răspuns:

Daca va ajuta si varsta, am 16 ani si 5 luni.