| alexandraad a întrebat:

Vreau și eu câteva idei in legătura cu Crăciunul și revelionul. Ce as putea face cu iubitul meu? Având in vedere ca am cam rămas singuri, adică prietenii noștri și-au găsit locuri, unde noi nu avem cum sa mergem. El mai are variante, dar sunt prea mulți băieți și nu as avea ce sa fac eu. Ce am putea face?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La tine acasă, la el acasă. Sau la un hotel din oraș care organizează revelionul, doar voi doi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa stati pur si simplu acasa amandoi si sa vorbiti, va distrati, va jucati... conteaza ca sunteti amandoi, nu trebuie sa mergeti intr-un loc specific.