| BAIATUL a întrebat:

Am 16 ani si am fost invitat de un prieten sa facem revelionul impreuna cu cativa baieti si cateva fete de varste apropiate ce as putea sa aduc avand in vedere ca nu e ziua nimanui si nu pot cumpara un cadou trebuie sa cumpar ceva de care sa ne putem folosi toti? Imi puteti da niste idei si nu am un buget foarte mare maxim 50 de lei/500.000 de lei vechi. Funda cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Poti cumpara o sampanie, sau ceva bautura.mancare,muzica thinking

1 răspuns:
| 179cipri99 a răspuns:

Bautura,mancare,muzica etc.