| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste povesti frumoase dar si reale...la cele mai interesante dau funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sergiu a răspuns (pentru Effyyyy):

Stiu eu una mai tare! Sper sa nu te superi pe mine, dar esti cam analfabeta si agramata, si asta este o poveste cat se poate de reala. Inainte sa postezi, citeste macar o data ce-ai scris. Poate tu in mintea ta intelegi, dar eu n-am inteles mare lucru tocmai din cauza exprimarii tale de lemn si a greselilor de gramatica si punctuatie. Ia postarea mea ca pe un sfat, nu ca pe un atac la adresa ta, te rog happy O zi buna!