| Freaky_2119 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce trebuie sa fac pentru achizitionarea unui stick pentru internet de la orange happy trebuie sa imi fac abonament la ei?
si daca stiti cat costa unul ar fi super laughing THX

Răspuns Câştigător
| CatalinInside a răspuns:

Da e pe abonament, dar il poti incerca o luna gratis, daca iti convine continuii daca nu il returnezi.
Daca iti faci abonament pe 2 ani, stick-ul e gratis si platesti doar abonamentul.

2 răspunsuri:
| MiHaI a răspuns:

Da trebuie sa faci abonament eu am si pentru un an platesti abonamentul pe loc pentru 2 ani platesti 1 euro

| Comoaracasei a răspuns:

Eu iti recomand
1. sa suni la Orange - Service Clienti, sau
2. Sa intri la o reprezentanta Orange si sa intrebi, sau
3. Intra pe siteul Orange.