| motanu a întrebat:

Hei trebuie sa trec intr-a 11ea si as vrea sa ma transfer la profilu stiinte sociale eu sunt la liceu tehnic. ce credeti de profilu asta stiinte sociale? e bun?big grin

2 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Este bun atâta timp cât vrei să ai o carieră în acest domeniu. Dacă nu, tu vei suferi. Gândeşte-te bine înainte. big grin

| Messyhair a răspuns:

Mda. e bun daca vrei sa lucrezi in domeniul acesta.Eu,una sincera sa fiu, nu as opta pentru asa ceva.Este un profil nu prea cautat(nu prea insemnand mai deloc). Eu zic matematica-informatica(cel mai bun profil dupa parerea mea), filologie sau stiinte ale naturii(pentru medicina, mai mult). Sper ca te-am ajutat!