| Natee a întrebat:

Hei! [ Va rog ciiti tot comentariul. S-ar putea sa va intereseze.] Vreau sa fac un blog pentru adolescenti (baieti si fete) in care sa scriu tot ce stiu eu si multe lucruri care v-ar ajuta si pe voi. Sa impartasim ganduri, idei. Voi face si un id pe care sa vorbim in particular. De exemplu, fetele, putem incepe impreuna un tratament cu ulei de ricin pentru unghii sau pentru par ori putem sa vorbim despre baietii. Baietii pot interveni sa ne zica de ce fac ei unele lucruri etc. Voi, baieti, putem sa vorbim despe culturism, sa facem un program de sport pentru dezvoltarea musculaturii, sa vorbim despre skateboarding, scheme cu bicicleta, masini si fete.
Am putea fii o comunitate mare daca voi vreti. Siiii eu nu fac asta pentru bani. Nici nu ma pricep la afacerile online. O fac doar pentru a ajuta si a-mi ocupa timpul cu ceva util.
Daca vreti sa faceti parte din aceasta comunitate lasa-ti comentariu. Singura mea conditie ca sa fac acest blog este sa fie cat mai multi cititori ca sa nu vorbesc doar eu si monitorul.

4 răspunsuri:
| ladybug17 a răspuns:

Buna! Ai niste idei foarte bune, doar ca este mai greu sa iti faci un numar mare de utlizatori frecventi pe blogul tau! Ar trebui sa il incepi, sa faci ceia ce iti place, apoi sa til promovezi prin blogosfera big grin Eu una daca imi dai link-ul cu mare drag te voi urmari big grin :*

| Natee explică (pentru ladybug17):

Http://blogpentruadolescenti.blogspot.com/

Voi incepe sa postez de diseara. Va rog sa le impartasiti si prietenilor vostri.