| Diana1656 a întrebat:

Hei,voi la ce ora luati micul dejun? Si ce mancati de obicei dimineata? Este prea devreme sa mananc la ora 6 dimineata?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intre 8 si 9

| Nemessys a răspuns:

Cu inceperea iernii incep sa iau ceai si cu 2 felii de margarina si gem. Dupa iarna. nimic, nici nu prea am timp sa mananc dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula imi e lene sa imi fac ceva de mancat dimineata si bag ceva dulce mai ales daca este 6, daca am un avocado imi fac o pasta din el sau ceva almete dar pe la 8.

Imi placea mult sa mananc o banana de dimineata sau paine prajita simpla dar mi s-a dus obiceiul asta.
Si nu, nu mi se pare nici-o problema sa mananci la 6 daca iti e foame decat sa stai cu un monstru in stomac. laughing

| Innsbruck a răspuns:

Nu am asa ceva.Incep sa manac pe la 3-4 dupa amiaza sau mai gust cate ceva din sanwichul colegei mele daca mi-e foame, la scoala

| Ajmacagica a răspuns:

La 6 dimineata e ff ok! Si eu la fel mananc. De obicei paine prajita cu ceai.

| DenisaaaDedeeeee a răspuns:

Nu este prea devreme. Si eu tot pe la 6 il iau laughing