| Kim002 a întrebat:

Voi ce mancati dimineata la micul dejun? happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salam cu margarina si paine la prajitor.

| IsabelaIssa a răspuns:

Pai la mine micul dejun poate sa fie si la 12, mai tarziu sau mai devreme.
Iar micul dejun e in functie de ce pofte am cand ma trezesc big grin Ori ceai cu unt si atat, ori oua, mezeluri, racituri din astea.

| otilikapostolik a răspuns:

Un iaurt si doua felii subtiri de sunca de pui! happy

| AtateaConditii a răspuns:

Cand merg la scoala doar o paine cu unt, nu pot sa mananc prea de dimineata. Si o cana cu ceai, niciodata cereale au un gust sec.

| maddyyyyy a răspuns:

Iaurt si un fruct

| hhhapciuuu a răspuns:

Cereale, iaurt cu fructe, suc de portocale, biscuiti, omleta laughing

| Whemilly a răspuns:

Cafea,suc,fructe,iaurt,dulciuri,ciocolta,cereale,omleta happy cam asa cevawinking

| alexutza071 a răspuns:

Buna! eu personal mananc lapte cu cereale.Sau 2 sandvisuri

| PassingBY a răspuns:

Mâncare.

| Nadia18 a răspuns:

Sandvisuri laughing

| RzVq a răspuns:

Nimic big grin dar cate odata cand ma trezesc mananc cereale tongue.