| Rockstille a întrebat:

Hei! Vreau și eu niște idei de nume pentru facebook! (Numele meu e Moni) Dar nu vreau sa fie cu inimioare, steluțe sau așa vreau ceva de genu Moni Monik chestii de genu! Mersi kiss Cele mai frumoase primesc fundita love struck

5 răspunsuri:
| Andre3aCrystina a răspuns:

Monique
Moniii
Monica Mony
.....Acestea mi-au venit pe moment big grin... sper ca te-am ajutat happy

| Rockstille explică (pentru Andre3aCrystina):

Mersi Andre3aCrystina kiss

| Rockstille explică:

1) Am 17 ani
2) Nu vreau să îl pun deoarece am auzit, s-a întâmplat unei fete să i se facă un profil fals și nu vreau să mi se întâmple și mie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rockstille):

Mie unul mi se pare copilaroasa cererea ta, se pare ca avem pareri diferite despre facebook. Apropo, profilele false se sterg relativ rapid daca folosesti optiunea 'report'.

| Rockstille explică (pentru anonim_4396):

Da știu că este cam banală întrebarea, dar cum aproape zilnic intru pe facebook am spus că ar trebui să mai schimb și eu puțin numele și sincer îl cam am de aproape 5 ani ( asta și lipsa de ocupațielaughing ). Da dar totuși...